Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Beachcrest SUV ve Minivan Araç Çadırı

Stok Kodu: 111238
Paylaş
43.489,29 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

BEACHCREST

AÇIKLAMA
 
Kompakt Outwell Beachcrest'in direkli, kubbe tasarımı, çiftlere ve genç ailelere tüm SUV tipi araçlar ve minivanlar için iyi havalandırılan, bagaj kapağına monte edilmiş bir tente sunar.
Hafif, hızlı hafta sonu gezileri için mükemmel olan aracınızın bağımsız bir uzantısı olarak pratik çok yönlülüğüne bayılacaksınız; gölge, barınak, dinlenmek için yer ve yolda ömür boyu uyumak için rahat bir yer. Erişimi engellemeden arabanın yan kapısını tam olarak kullanmanızı sağlayan akıllı bağlantı sistemini ve sert zeminde kamp yapmanızı mümkün kılan tekerlek bağlantı sistemini takdir edeceksiniz. Esnek bağlantı erişim bölgesi, çadıra her iki taraftan girmeyi gerçekten kolaylaştırır ve yağmur yağdığında daha fazla havalandırma için ana kapının üstünü derin tentenin altında açık bırakabilirsiniz.
 
ÖZELLİKLER
 
Çadır tipi: Drive-away SUV / MPV tente
Flysheet: Outtex® 3000 Select, %100 polyester
Hidrostatik Kafa: 3000 mm
Eklenti yüksekliği: 155 - 185 cm
Direkler: Alüminyum 6061-T8, 13 mm, eloksallı / 7001-T6, 8,5 mm, eloksallı
Zemin örtüsü: Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen
Renk: Yeşil
Paket boyutu: 69 x 31 x 31 cm
Ağırlık: 10,6 kg
Tente Tipi: Drive-Away
ürün numarası: 111238
  
KULLANIM & BAKIM
 
• (UV) ultraviyole ışınlarının çadırınızı daha uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz bırakmanız durumunda zarar göreceğini unutmayın. Outwell® çadırlarda kullanılan Outtex® kumaş, çadırın kullanım ömrünü uzatır. Outwell Ürünleri, normalde yılda 2-5 hafta kullanım olan kamp kullanımı için üretilmiştir. Kalıcı kullanım için tasarlanmamıştır ve sadece kamp ürünü olarak kullanılmalıdır. Deniz veya göl yakınında kamp yapmak, UV radyasyonunun etkisini daha da artırabilir. Aynı durum direkler ve metal parçalar için de geçerlidir.
 
YERLEŞİM
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!