Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Ashwood 5 18M² Blackroom 2+1 Odalı 5 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 111328
Paylaş
43.434,86 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Ashwood 5 18M² Blackroom 2+1 Odalı 5 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Outwell Ashwood 5, günlük hayattan uzakta rahat tatil zamanlarını birlikte geçirmek için konforlu bir çadır kullanmak isteyen aileler için mükemmeldir.

Kurulumu ve paketlenmesi kolay, sorunsuz kamp deneyimleri için bol miktarda alanla beş kişiye kadar rahatlıkla uyuyabilir.

Fiberglas direkleri, tam ayakta durma yüksekliği, iyi havalandırması ve ayrıca çok yönlü Hızlı ve Sessiz erişim özellikleriyle, kamp alanında konforlu bir yaşam için harika bir çadır olduğunu göreceksiniz.

Düzgün ön kanopi tasarımı esnek kullanım sunarken, büyük ön kapı ve renkli camlar her akşam yemek yemek ve dinlenmek için bol ışık alanlı bir yaşam alanı sunar.

 Gelişmiş iç ve dış yaşam alanı için kanopili ve geri sarma yan korumalı dikey ön duvar

Çift fermuarlar, tam ön açıklığa izin verir, böcek içermeyen havalandırma seçenekleri için tam file panel ile desteklenir

Uyku konforu için ağ havalandırmalı Dark Premier Yatak Odaları

Manyetik kapatmalı Hızlı ve Sessiz Örgü Erişim Kapısı. Patentli.

Manyetik kapamalı Hızlı ve Sessiz İç Kapı. Patentli.

Parlamayı azaltan ve mahremiyet sağlayan büyük renkli camlar

Arka Havalandırma Sistemi, hava akışını tam açıktan fermuarlıya ayarlar

Dayanıklı, su geçirmez, dikili zemin örtüsü

Flysheet ve dahili özellikli kablo giriş noktaları

Hafif, sıcak tonlu sineklikli tavan, aydınlık, neşeli bir iç ortam yaratır

Kolay kurulum için ayarlanabilir sabitleme noktaları

Tüm stres noktalarında takviye yaması

Kolaylık ve hızlı kurulum için önceden takılmış ışıklı halatlar

İç çadırlardaki file cepler, küçük eşyaları güvenli ve kullanışlı bir şekilde saklar

Açılır kapanır perdeli büyük renkli camlar

Hava koşullarına karşı maksimum koruma için tamamen dikişli dış yüzey

Kompakt paket boyutu için sıkıştırılabilir taşıma çantası


Çadır tipi: Üç odalı tünel çadırı

Flysheet: Outtex® 4000 Select, %100 polyester

Hidrostatik : 4000 mm

Kişi Kapasitesi:   5

Poller : Duratec cam elyafı 11-12,7 mm

İç çadır: Nefes alabilen polyester, %100 polyester

İç Katman : PU kaplı Tafta polyester, %100 polyester

Zemin yapısı : Çift kaplamalı su geçirmez polietilen, %100 polietilen

Renk: Yeşil

Tekstil Elyaf Bileşimi: Flysheet: %100 Polyester İç çadır: %100 Polyester File: %100 Polyester

Kurulum Süresi (dk):  17

Toplama süresi  (dk): 8

Paket boyutu: 71 x 35 x 35cm

Ağırlık: 19,3 kilo

Ürün Kodu: 111328

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!