Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Arctic Chill 30 Kompresörlü Buz Dolabı

Stok Kodu: 590224
Paylaş
21.499,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Arctic Chill 30 Kompresörlü Buz Dolabı

Yiyeceklerinizi -20˚C'ye kadar düşük sıcaklıklarda bile kusursuz bir şekilde soğuk tutmak için güvenilir ve kullanıcı dostu bir çözüm olan Outwell Arctic Chill 30 Kompresörlü soğutucuyla tanışın.
Yüksek kalite standartlarında Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Şık ve modern tasarımıyla bu portatif soğutucu, optimum rahatlık için bir dizi ek temel özellik sunar.
LED ekranı veya ücretsiz Bluetooth uygulamasının rahatlığını kullanarak arac buzdolabı sıcaklık ayarlarının tam kontrolünü kolaylıkla elinize alın.
Sağlam ve çok Fonksiyonlu içeriklere sahip, Outwell Arctic Chill kompresörlü soğutucular üç farklı boyutta birden fazla özellik sunar. 
Outwell Arctic Chill Compressor soğutucular, 230V/12V araçta veya standart şehir şebekesi ile çalışabilen güç kaynakları kullanarak yiyecekleri -20˚C'ye kadar soğuk tutmak için mükemmel, kullanımı kolay bir çözüm sunar.
iOS ve Android için mevcut olan ücretsiz Outwell uygulaması aracılığıyla uygulama Bluetooth izleme ve kontrolü.
USB Şarj Aleti Dahili 5V/1 Telefonunuzu şarj etmek veya USB ile çalışan diğer cihazları çalıştırmak için bir USB şarj bağlantı noktası.


Outwell Arctic Chill 30 Kompresörlü Buz Dolabı Avantajları

-20°C'ye kadar soğutur.
iOS ve Android telefonlar için Ücretsiz Outwell Uygulaması ile kullanılabilir.
USB Şarj Aleti Dahili 5V/1 Telefonunuzu şarj etmek veya USB ile çalışan diğer cihazları çalıştırmak için bir USB şarj bağlantı noktası bulunmaktadır.
Gürültü Azaltma Desibel cinsinden çalışma gürültüsü seviyesi. 45dB
12V( Arabada) veya 230V (Şehir Şebekesi) ile kullanılabilir.
LED ekran ve kontrol
İç kısmında LED ışık
Sağlam plastik gövde ve kapak
Çıkarılabilir kapak sola veya sağa açılır
Su geçirmez iç yapı
Bağlama bağlantı noktasına sahip entegre tutamak
AB ve İngiltere fişleri için 230V adaptör ve kablolarla birlikte verilir
250cm 12V kablo ve 210cm 230V kablo
Düşük gerilim koruması
40 derece eğilme önleyici

Outwell Arctic Chill 30 Kompresörlü Buz Dolabı Teknik Özellikleri

Boyut: 59 x 39 x 37 cm (GxDxY)
Boyut - iç Alan : 45,5x27x28 cm
Azami yük: 125 kg
Hacim: 28,6 L
Renk: Mavi & Siyah
Ağırlık: 12,1 kilo
Ürün Kodu: 590224
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!