Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Appetizer Duo Stove İkili Kamp & Karavan Ocağı

Stok Kodu: 651159
Paylaş
3.999,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Appetizer Duo Stove İkili Kamp & Karavan Ocağı

Appetizer Duo İkili Ocak, temiz, sorunsuz açık havada yemek pişirme deneyiminin rahatlığını yaşamak isteyenler için eşsiz bir üründür. 

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Appetizer Duo Kamp Ocağı Güvenilir performansı ve sağlam yapısıyla, açık havada yemek pişirme deneyiminizi dönüştürmek için tasarlanmıştır. 
Outwell Appetizer Duo ocak küçük, güçlü ve şık, kompakt bir tasarıma sahiptir; paketlenmesi ve taşınması kolaydır, bu da onu kamp ve karavan için ideal kılar.
Outwell Appetizer Duo, taşınabilir 2 pişirme bölümüne sahip gazlı karavan ve kamp ocağıdır. Kamp alanındayken evinizdeki konfordaki yiyeceklerin çoğunu pişirmenize olanak tanır. 

Appetizer'ın kompakt boyutu saklamayı kolaylaştırır ve taşıma sırasında fazla yer kaplamaz.

Appetizer Duo, tamamen ayarlanabilir iki adet Ayrı ayrı kontrol edilen iki ocak yüksek performanslı 1,4kw ocak brülörüyle pişirme gücünden ödün vermez. 

Appetizer Duo'nun kapağı, ön cam görevi görmenin yanı sıra, brülörleri pişirme süresini ve yakıt tüketimini azaltan rüzgar gibi unsurlardan koruyan iki adet katlanır yan rüzgarlığa sahiptir.

Appetizer Duo ile Bütan veya Propan gazını kullanabilirsiniz.
Uygun regülatöre sahip en popüler yeniden doldurulabilir gaz tüpleriyle çalışır.
Maksimum 1,5 m uzunluğunda 8 mm Gaz hortumuna (BS3212:2) ihtiyacınız vardır . Gaz tüpü, regülatör ve hortum dahil değildir.
 
Bu muhteşem ikili kamp ocak ve ızgara, hiçbir zorluk yaşamadan lezzetli yemeklerinin tadını çıkarmak isteyenler için mükemmeldir.
Bu eşsiz ocağı, bahçede, kamptakaravandasahilde, tüm dış mekan aktivitelerinizde güvenle ve keyifler kullanabilirsiniz.

Outwell Appetizer Duo Stove İkili Kamp & Karavan Ocağı Avantajları

Çift Ocaklı : Appetizer Duo, çift ocaklı ve 1400W'lık güçlü ızgarasıyla çok yönlülük sunarak, açık havada keyif yaparken çeşitli yemekler pişirmenize olanak tanır.
Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği olsun, bu ocak ihtiyacınızı karşılar.
Güvenli Gaz Bağlantısı: Bu portatif ocak, LPG gaz tüplerine güvenli bir şekilde bağlanarak açık havada yemek pişirme maceralarınız için güvenilir bir enerji kaynağı sağlar.
(Not: 28-30 / 37 mbar'lık bir regülatör ve hortum ID'si 8 mm / ID 10-11 mm / 1/4" LH diş gereklidir ancak dahil değildir.)
Verimlilik ve Kolaylık: 100 g gaz için 55 dakika yanma süresi ve 1 L su için 8 dakika 7 saniye kaynama süresi ile Appetizer Trio, verimli pişirme sağlar.
Otomatik piezo ateşleme sistemi kullanımı basitleştirir ve ayrı ayrı kontrol edilen brülörler hassas sıcaklık yönetimi sunar.

Kompakt taşınabilir gaz ocağı
Ön koruması
Çıkarılabilir ızgara, temizlenmesi kolay
Kararlı yüksek ısı çıkışlı brülörler
Kolay güvenli kapatma mandalı
Paslanmaz çelik brülörler
Bireysel kontrollü brülörler
Kaymayı önleyen lastik ayaklar


Outwell Appetizer aile kampı, piknik, bahçe için çok değerli bir seçenek. 
LGP gaz silindirine güvenli bir şekilde bağlanır; hortum dahil değildir.

Outwell Appetizer Duo Stove İkili Kamp & Karavan Ocağı Teknik özellikleri

Malzeme:Paslanmaz çelik / çelik
Yanma süresi / 100g gaz (dak): 73
Temps d'ébullition / 1 l d'eau (min.):10:13
Gaz tüketimi: 2 x 102 g/saat brülör 
Çıkş Gücü: 2 x 1400W
Renk: Siyah
Paket boyutu:46x25x9 cm
Ağırlık: 2,2 kilo
Ürün Kodu: 651159
LPG gaz tüpleri (28-30 / 37 mbar regülatör ve hortum iç çapı 8 mm / iç çap 10-11 mm / 1/4" LH dişli gereklidir)
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!