Vade Farksız 3 Taksit!
 

Outwell Appetizer 2-Burner Portatif İkili Kamp & Karavan Ocağı

Stok Kodu: 650606
Paylaş
2.999,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Outwell Appetizer 2-Burner Portatif İkili Kamp & Karavan Ocağı

Outwell Appetizer 2-Burner 2 Brülörlü Kompakt Portatif İkili Kamp Ocağı, sorunsuz olarak açık havada yemek pişirme deneyiminin rahatlığını yaşamak isteyenler için eşsiz bir üründür.

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve Outwell mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Outwell Appetizer 2-Burner çiftli Kamp Ocağı Güvenilir performansı ve sağlam yapısıyla, açık havada yemek pişirme deneyiminizi dönüştürmek için tasarlanmıştır.
 
Plajda veya pikniklerde çok yönlü kullanım için küçük kullanışlı gaz kartuşları ve esnek hortumlar kullanan hafif Appetizer modelleri, geniş tencere ayakları ve hassas kontrol düğmeleriyle tekli ve ikili paslanmaz çelik ocak tasarımlarıyla hızlı, verimli pişirme sunar. Temizlemesi kolay, her köşedeki sağlam, kaymaz ayaklar sayesinde stabilite sağlanır.

Her biri çok yönlü rahatlık için kolayca elde edilebilen gaz kartuşuyla çalışan iki brülörlü Piezo otomatik ateşleme sistemine sahip ikili 
kamp ocağı, hareket halindeki gruplar ve aileler için mükemmel, pratik bir pişirme seçeneği sunuyor.

Karmaşık olmayan tasarımı ve fonksiyonel özellikleri, ocağın kullanımını son derece kolay hale getiriyor. Kurulumu çok az zaman alır ve eğitimsiz kişiler tarafından bile çalıştırılabilir.

Seyahat ocağı, onu her yere götürebileceğiniz fikriyle yaratıldı. Karmaşık olmayan tasarımı, küçük boyutu ve bazı durumlarda katlanma özelliği, ünitenin bagajınızda az yer kaplamasını ve taşınmasını kolaylaştırır.

Bu ocak modelimizde, bir düğme vasıtasıyla alevi kademesiz olarak ayarlama seçeneği bulunmaktadır, bu da yemek pişirmeyi çok daha kolay hale getirmektedir. Bu, kızartma derecesini kontrol etmenize ve yiyeceğin yanmasını önlemenize olanak tanır.
Outwell Appetizer 2 ocak küçük, güçlü ve şık, kompakt bir tasarıma sahiptir; paketlenmesi ve taşınması kolaydır, bu da onu kamp ve karavan için ideal kılar.

Outwell Appetizer Maxi, taşınabilir 2 pişirme bölümüne sahip gazlı karavan ve kamp ocağıdır. Kamp alanındayken evinizdeki konfordaki yiyeceklerin çoğunu pişirmenize olanak tanır. 
Appetizer 2 Ocak tüp şeklinde portatif gaz kartuşları ile kullanabilirsiniz.
 
Outwell Appetizer aile kampı, piknik, bahçe için çok değerli bir seçenek. 
Brülör çıkışı 3000W
EN417 dişli, kendinden contalı yarım silindir tipi gaz kartuşlarını kullanır.
Kompakt taşınabilir ı
Değişken ısı kontrolü
Yüksek ısı çıkışlı brülör
Paslanmaz çelik brülör
Şık Tasarım
Stabilite için plastik ayaklar
Otomatik kapanma özelliğine sahip PVC hortum

Outwell Appetizer 2 İkili Kamp Ocağı Teknik Özellikleri.

Malzeme: Paslanmaz çelik 
Yanma süresi / 100g gaz (dak): 49
Temps d'ébullition / 1 l d'eau (min.): 5:10
Yakıt :  EN417 dişli, kendinden contalı yarım silindir tipi gaz kartuşu
Gaz tüketimi:2 x 218 g/saat
Çıkış Gücü :2 x 3000W
Renk: Siyah
Paket boyutu: 44,5x22,5x8 cm
Ağırlık: 1,3 kilo
İçerik: Hortum ve regülatör (dahil)
Ürün Kodu:650606
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!