Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Torino 400 Blackroom 8M² & 4 Kişilik Çadır

Stok Kodu: 120438
Paylaş
5.319,07 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0
Easy Camp Torino 400 Blackroom 8M² & 4 Kişilik Çadır

Mükemmel Torino 400 çadırla doğada harika saatler geçirin.

Easy Camp Torino 400'ün iç çadırı ve depolama için kullanılabilen korumalı bir veranda alanı vardır.

Klasik kubbe tasarımı, pratik çadırda her yerde iyi bir yükseklik ve bol miktarda kullanılabilir yaşam alanı yaratır.

Bu çadır, bir kubbe çadırın sağladığı sadeliği ve çok yönlülüğü isteyen çiftler, genç aileler ve arkadaşlar için idealdir.

Çadırın paketinden çıkarılması ve taşınması kolaydır, bu nedenle kamp tatili her zamankinden daha kolay olacaktır.

Torino çadırı, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir, bu da çadırı inanılmaz derecede pratik ve ideal hale getirir.

Black Room iç yapısı ile içeri daha az ısı girişi sağlar ve maksimum uyku konforu sağlar.

Ağırlık: 6,4 kg

Kişi Kapasitesi: 4

İç çadır dahil Nefes alabilen %100 polyester

Korumalı giriş, eşyalarınızı saklamak için idealdir

Sleep-Tight siyah iç çadır, sabahları ve akşamın erken saatlerinde iyi bir uyku sağlar

Önde ve üstte havalandırma, çadırda iyi bir hava akışı sağlar

Fener askısı - bir feneri asmak kolaydır

Küçük eşyaları saklamak için cepler

Alt malzeme uyku kabini: %100 polietilen

Üst yelken: 180T polyester, PU kaplı. Alev geciktirici, %100 polyester

1 uyku kabini, 1 depolama alanı

Poller : Fiber 8,5 mm

İç çadır

Su kolonu basıncı: 2000 mm

Bantlanmış dikişler

Ağırlık: 4,1 kg

Paketli boyut: 61 x 19 cm

Easy Camp
EASY CAMP GARDA 300 TENT - Tents
EASY CAMP

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!