Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Palmdale 600 Blackroom 17 M² & 6 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 120424
Paylaş
34.999,00 ₺

En geç 26 Haziran, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Palmdale 600

Büyük aileler için mükemmel olan Palmdale 600, esnek erişim için bir ön ve bir yan kapı ile altı kişilik geniş yaşam alanı sunar.  
Özel tasarım ve sağlam direkleri ile hızlı ve kolay kurulum olanağı sağlar.  
Dikilmiş bir zemin örtüsü rüzgarı ve hava şartlarını engellerken, geniş yaşam alanındaki perdeli pencereler gün ışığının içeri girmesine imkan verir.  
Ön kapının önünde bulunan teras alanı, sineklik ve pencereler, kolay  erişim, yemek pişirme ve bisikletleri saklama ve depolama gibi ek ihtiyaçlara imkan sağlar.  

<span style="font-size: 14pt; font-family: Candara, " sans-serif";="" color:="" rgb(50,="" 50,="" 50);="" font-weight:="" bold;"="">Palmdale 600 modeli uluslararası yapılan yarışmalarda Dünyanın en iyi Aile çadır ödülünü almıştır.


Özellikler


 • Büyük yaşam alanı ve önden yağmur korumalı girişi olan aile çadırı
 • Ön girişte tam ağ kapı
 • Açılır kapanır perdeli çadırın ön ve yan taraflarındaki pencereler
 • Fileli geniş yan giriş
 • Özel kapı konfigürasyonları için iki fermuar sürgüsüne sahip ön ve yan kapı
 • Ön girişin her iki yanında ağ paneller
 • Yaşam alanında ideal ayakta durma yüksekliği
 • Çadır boyunca harika hava sirkülasyonu
 • Tamamen açık veya kapalı arka havalandırma ile hava akışını ayarlayın
 • Ayarlanabilir Bölünmüş yatak odaları
 • Sabah ve akşam erken saatlerde daha konforlu ve rahat bir uyku için Tamamen Koyu Sleep-Tight iç çadır
 • Yaşam alanında ve iç çadırda düzenleyici cepler
 • Şebeke elektrik bağlantı erişimi cepleri


Çadır tipi:  Tünel
Ana Kumaş & Flysheet: 185T polyester PU kaplı, yangın önleyici, %100 polyester ve Bantlanmış dikişler.
Hidrostatik Yapı:3000 mm
Kişi Sayısı: 6
Poller: Fiberglas 12,7 mm
İç çadır: Nefes alabilen %100 polyester
İç katman: %100 polietilen
Zemin : %100 polietilen
Renk: Mavi
Kurulum Süresi (dk): 18
Toplama süresi (dk): 10
Paket boyutu: 76x31cm
Ağırlık: 20,5 kilo
Ürün Kodu:
120424Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!