Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Palmdale 500 Blackroom 14 M² & 5 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 120422
Paylaş
29.899,00 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Palmdale 500

Açıklama
 
İki yatak odasında sahip beş kişilik Palmdale 500, esnek erişim için bir ön ve bir yan kapıya sahiptir. Renk kodlu cam elyafı direkler ve direk kovanları ile adım atmanın hızlı ve kolay olduğunu göreceksiniz. Dikilmiş bir zemin örtüsü cereyanı engellerken, yaşam alanındaki perdeli pencereler ışığın içeri akmasına izin veriyor. Ön kapının üzerindeki derin tente, ağ sineklik ve pencereler, erişim, yemek pişirme ve bisikletleri saklama için ekstra koruma sağlıyor.
 
 
Özellikler
 
Çadır tipi: Tünel
Flysheet: 185T polyester PU kaplı, yangın engelleyici, %100 polyester
Bantlama: Bantlanmış dikişler
Hidrostatik Kafa: 3000 mm
Kişi sayısı: 5
Direkler: Fiberglas 12,7 mm
İç çadır: Nefes alabilen %100 polyester
Zemin İçi: %100 polietilen
Zemin örtüsü: %100 polietilen
Renk: Mavi
Atış Süresi (dk): 16
Adım süresi – hareket etmeye hazır (dk): 9
Paket boyutu: 71 x 29 cm
Ağırlık: 16,5 kg
ürün numarası: 120422
 
Özellikler
 
Büyük yaşam alanı ve önden yağmur korumalı girişi olan aile tüneli çadırı
Ön girişte tam ağ kapı
Açılır kapanır perdeli çadırın ön ve yan taraflarındaki pencereler
Fileli geniş yan giriş
Özel kapı konfigürasyonları için iki fermuar sürgüsüne sahip ön ve yan kapı
Ön girişin her iki yanında ağ panel
Yaşam alanında ayakta durma yüksekliği
Çadır boyunca harika hava sirkülasyonu seçenekleri
Tamamen açık veya kapalı arka havalandırma ile hava akışını ayarlayın
Mahremiyet için bölünmüş yatak odaları geçişlerle kaldırılabilir
Sabah ve akşam erken saatlerde daha rahat bir uyku için Sleep-Tight iç çadır
Yaşam alanında ve iç çadırda düzenleyici cepler
Şebeke erişimi
Gergi hattı hizmetlileri
 
 
Düzen
Bakım
 
• (UV) ultraviyole ışınlarının çadırınızı daha uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz bırakmanız halinde zarar göreceğini unutmayın. Easy Camp ürünleri, normalde yılda 2-5 hafta kullanım olan kamp kullanımı için üretilmiştir. Kalıcı kullanım için tasarlanmamışlardır. Deniz veya göl yakınında kamp yapmak, UV radyasyonunun etkisini daha da artırabilir. Aynısı direkler ve metal parçalar için de geçerlidir.
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!