Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Moon 200 -12°C Ultralight Uyku Tulumu

Stok Kodu: 240186
Paylaş
1.999,00 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0
<h1 class="product__name" itemprop="name" style="box-sizing: inherit; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-weight: normal; font-stretch: normal; line-height: normal; font-family: " eurostile="" next="" w01="" light",="" "arial="" narrow",="" sans-serif;="" margin:="" 0px="" 20px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">Easy Camp Moon 200 -12°C Ultralight Uyku Tulumu
<span sans-serif";="" font-size:="" 14pt;"="" style="font-size: 14pt;">Easy Camp Moon 200 Ultralight uyku tulumu kamp yapmayı sevenler herkes için harikadır ve soğukdan korur ve daha sıcak havalarda sizi serin tutar. Özel yapısı sayesinde tam boy olarak açılarak Yorgan olarak kullanılabilir.

Tam boy fermuarlı bölmesi ve çekme ipli boyun ve kapişon yapısı sayesinde, daha soğuk ve rüzgarlı havalarda zor iklim koşullarında korunabilirsiniz.

Yetişkin ergonomisine uygun olarak üretilen Moon 200 Uyku Tulumu Tüketicilerin Dünya genelinde En çok tercih ettiği geniş ısı koruma derecesine uyku tulumu modeli olan Easy Camp Moon 200, sahip olduğu farklı özellikleri ve yüksek kalitesi ile herkes için iyi bir seçenektir!

Tam boy fermuarlı bölme

Yorgan olarak tam boy açılabilme özelliği

Tam boy fermuarlı bölme

Takılmaya karşı korumalı fermuar sistemi

Ultra konforlu iç katman

Dış askı halkaları

İç Cep

Boyun ve Kapişon bölgesinde gergi ipi

Ultra Hafif

Taşıma Çantası

Avrupa Birliği Normlarına Uygun

Uyku tulumu ısı derecelendirmeleri  CE EN13537 standartlarına göre belirtilmiştir.

<span style="font-size: 14pt; line-height: 107%; font-family: Candara, " sans-serif";="" font-weight:="" bold;"="">PFC FREE :  Çevreye zararlı perflorlu bileşik (PFC) içerikli kimyasallar kullanılmadan üretilmiştir.

<span sans-serif";="" font-size:="" 20pt;"="" style="font-size: 24pt;">Özellikler

Boyut: 220 x 80 cm

Vücut uzunluğu: 195 cm

Mevsimler: 2-3

Dış Kumaş :   190T fırçalanmış mikrofiber, %100 polyester

İç Katman :   190T fırçalanmış mikrofiber, %100 polyester

Dolgu: 1 x 200 g/m2 içi boş elyaf, %100 polyester

Yapı: Tek katman

Fermuar: İki yönlü açık uçlu, L şeklinde, otomatik kilitli

Sıcaklık (Tcomfort) : 7 °C

Sıcaklık (Tlimit) : 2 °C

Sıcaklık (Textreme):  -12 °C

Uyku tulumu ısı derecelendirmeleri  CE EN13537 standartlarına göre belirtilmiştir.

Materyal aynı anlatım: Kabuk: %100 Polyester Astar: %100 Polyester Dolgu: %100 Polyester

Paket boyutu: 38 x 21 cm

Ağırlık: 1470 gr

<span eurostile="" lt="" w01="" medium1391130",="" "arial="" narrow",="" sans-serif;="" font-size:="" 30px;"="">Özellik Simgeleri
<div class="product__details-item" style="box-sizing: inherit; flex: 0 0 auto; padding: 0px 1px; font-family: " eurostile="" lt="" w01="" medium1391130",="" "arial="" narrow",="" sans-serif;="" font-size:="" 22px;"="">
2-3 sezon
Tek Katmanlı Yapı
Tek Delikli İçi Boş Elyaf
PFC içermez
Malzeme Çuval
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!