Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Huntsville 400 Blackroom 11 M² & 4 Kişilik Yüksek Aile Çadırı

Stok Kodu: 120406
Paylaş
22.798,80 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Huntsville 400

Açıklama
 

İkiz kapılı ve ayrı bölmeli geniş bir iç mekanda dört kişinin uyuyabileceği Huntsville 400 tünel tasarımı, geniş tavan yüksekliği için önceden açılı direklere sahip akıllı renk gruplarına ve büyük pencereleri ve haşerelerin girmemesi için sinekliklere sahip ana kapıları olan geniş bir yaşam alanına sahiptir.

Arka havalandırma paneli ve ön havalandırmalar ile iç kapılardaki ağ paneller mükemmel hava sirkülasyonu sağlar.

Tam boy açılır kapanır küvet zemin örtüsü rahatlık ve temizlik için kolayca ayrılabilir.

 
 
Özellikler
 

Harika bir yaşam alanına sahip aile tipi tüneli çadır

Çadırın her iki yanında perdeli pencereler

Önde ve arkada kapalı havalandırma

Gergi hattı

Yaşam alanında ayakta durma yüksekliği

Fener noktası

Sabah ve akşam erken saatlerde daha rahat bir uyku için Sleep-Tight koyu renk iç çadır

File panelli iç kısımlar

İç çadırda her iki tarafta cepler

Ayrılabilir küvet zemin örtüsü

 
 
Özellikler
 

Çadır tipi: Tünel

Anak Kumaş Flysheet: 185T polyester PU kaplı, Yangın engelleyici, %100 polyester

Dikişler : Bantlanmış dikişler

Hidrostatik : 3000 mm

Kişi Kapasitesi : 4

Poller : Fiberglas 11/12,5 mm

İç Kumaş : Nefes alabilen %100 polyester

İç Katman : %100 polietilen

Zemin : %100 polietilen

Renk: Yeşil

Materyal aynı anlatım: Flysheet: %100 Polyester İç çadır: %100 Polyester File: %100 Polyester

Paket boyutu: 64x24cm

Ağırlık: 10,3 kilo

Ürün Kodu : 120406

 
 
Ölçüler
 
 
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!