Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Day Tent Gazebo Gölgelik & Çadır

Stok Kodu: 120327
Paylaş
11.999,00 ₺

En geç 16 Temmuz, 2024 tarihinde kargoda

+
-

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Easy Camp Day Tent Gazebo Gölgelik & Çadır

Akıllı kubbe tarzı çadır Easy Camp Day tent, perdeli dört büyük yan pencere, dikilmiş bir zemin örtüsü ve büyük ön ve arka kapılar ile ekstra yaşam alanı sunar.

Ön kapı veya arka kapı bir gölgelik olarak kurulabilir ve iki büyük tavan havalandırması mükemmel havalandırma sağlar.

İstendiğinde bir çardak veya her köşede çift halatlarla sabitlenen kapalı bir barınak olarak kullanabilirsiniz.

Bir kamp mutfağı, yemek odası veya depolama alanı olduğu kadar bahçe veya plaj barınağı kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

Easy Camp Day Tent, kamp yaparken daha fazla iç alan yaratmak için esnek bir çözümdür.

Çadırının sunduğu benzersiz özelliklerden biri, sizin ve eşyalarınızın hava şartlarından tamamen korunmasını sağlayan dikili bir zemin örtüsüdür.

Çadırın kurulumu kolay olduğu için günübirlik geziler ve daha uzun kamp ve gezileri için kullanılabilir; yapısını vermek için iki adet 11 mm fiberglas direği çadırın kılıfından geçirmeniz yeterlidir.

Hafif 1500 mm polyester kumaş, size örtü altında kuru bir alan sağlamak için su geçirmezdir.

Çadır, içieriye ışığın girmesine izin vermek için birden fazla pencereye sahiptir ve gerektiğinde mahremiyet sağlamak için perdeler kapanabilir.

Pencerelerle birlikte çadırının her iki ucunda iki giriş kapısı vardır.

İki kapıya sahip olmanın avantajı, hava yön değiştirirse ana girişi kolayca  çevirebilmenizdir.

Çadır ile birlikte gelen çelik dik direkler kullanılarak mini bir gölgelik & kanopi olarak da kullanılabilir.

Çadırın toplam boyutu 2,9mx 2,9m'dir, bu nedenle alan açısından oldukça geniştir ve Lounge hala küçük bir paket boyutunu koruyarak hareket halindeki bir aile için mükemmeldir.

Zemin dokuma kayışları uçtan uca konumlandırılmıştır, bu, çadırın doğru şekilde kurulduğundan emin olurken biraz denge sağlar.

İç kısımda dağınıklığı giderebilmeniz için çadırın kenarına iki saklama cebi yerleştirilmiştir.

Gündüz çadırının çatısında, hava akışını artırmaya ve yoğuşmayı azaltmaya yardımcı olan iki büyük havalandırma paneli bulunur. 


Çadır sadece kamp alanında kullanılmakla sınırlı değildir, bir spor günü için yanınıza almamanız, hatta bahçenizde kullanmamanız için hiçbir neden yoktur.

Easy Camp Day Tent, size yemek pişirmek, temizlik yapmak ve hava şartlarından uzak bir şeyler saklamak için ortak bir alan sağladığından, bir ailenin kullanımı için harika bir katkı sağlar.

Barınak ve depolama için ideal

Kurulumu kolay

Geniş iç hacim

Hafif ve esnek yapı

Çift Kapı

Dikişli zemin ötrüsü

Mahremiyet için açılır perdelerle harika manzaralar için büyük pencereler

Zemin bağlantı parçaları

iki adet iç cep

Çatıda havalandırma


Çadır tipi: Kubbe tipi çadır

Ana Kumaş & Flysheet: 190T polyester PU kaplı, %100 polyester

Dikişler : Su geçirmez Bantlanmış dikişler

Hidrostatik : 1500 mm

Poller : Fiberglas 11 mm, 2 dik çelik direk 16 mm

Zemin Kumaşı : %100 polietilen

Renk: Granit Gri

Materyal anlatım: Flysheet: %100 polyester File: %100 polyester

Paket boyutu: 68 x 24 cm

Ağırlık: 7,0 kilo

Ürün Kodu : 120327

 
 
Düzen
 
 
Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!