Vade Farksız 3 Taksit!
 

Easy Camp Compact Mat Single 2.5 cm Yalıtımlı Şişme Mat

Stok Kodu: 300067
Paylaş
2.249,00 ₺

Ürün Açıklaması

Taksit Seçenekleri

Soru & Cevap

İade ve Değişim

İade ve cayma hakkı

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz vebildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade Kargo gönderilerinde Kargo bedeli ödemeden Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılması gerekir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. Anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO ile gönderilmeyen kargolar teslim alınmamaktadır.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürün vakum ambalajlı ise ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânların da yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünüiadeetme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren Ondört içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmek sizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Ürün İade kargo gönderimi yapılamadan öden hesabınızdan, İade talep başvurusu oluşturulması gerekilmektedir. İade başvurusu için ön talep oluşturmadan yapılan gönderimlerde firmamız sorumlu değildir.

DEĞİŞİM HAKKI

Ürün değişimi işlemlerinde öncelikle web sitemiz üzerinden hesabınızdan ticket mesaj artarak veya 0 850 3050054 numaradan ulaşarak üründe yaşadığınız sorunu ve hangi ürünle değiştirmek isteyeceğini belirtiniz. Müşteri temsilcinizin ticket mesajınızdan sonra sizi yönlendirmiş olduğu talimatlara göre Anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması ile ürün Kargo bedeli Ödemeden gönderimini gerçekleştiriniz.

Ürün Değerlendirmeleri

0,0 /5.0
Tavsiye edilen 0 kişi bu ürünü değerlendirdi
5,0
0
4,0
0
3,0
0
2,0
0
1,0
0

Easy Camp Compact Mat Single 2.5 cm Yalıtımlı Şişme Mat

Yüksek İskandinav kalitesi, dizaynı ve mühendisliği ile geliştirilmiş Olağanüstü işçilik ve yüksek kaliteli malzemelerin birleşimini içeren Easy Camp Compact Mat Single 2.5 cm Yalıtımlı Şişme Mat, Üstün konforu, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla, açık havanın tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır.

Easy Camp Compact Mat Single 2,5 cm kendiliğinden şişen mat, maksimum konfor için üst yapısı kıvrımlı bir şekle sahiptir ve ana kumaşı yüksek kaliteli 190T polyesterden yapılmıştır. Kamp matı içinde zemine karşı çok iyi bir yalıtım sağlayan açık hücreli köpük bulunmaktadır.

Kamp maceraları için ideal olan Easy Camp Compact Matlar, açık hücreli köpük yapısıyla kompakt, kendiliğinden şişen özelliği ile konfor sunar. 

Kendiliğinden şişen matlar, geleneksel uyku pedinin ısı yalıtımını havalı yatağın uyku konforuyla birleştirdiği için kamp için en popüler ve konforlu uyku aracıdır.

Şişme Mathızlı ve kolay şişirme ve indirmeyi sğlayan Easy Valf sistemine sahiptir. şişen mat, paketlendiğinde kompakt boyutlara sahiptir.
Kolay kullanım ve saklama için şık ve kaliteli bir taşıma çantası dahildir. 

Tek kişilik şime mat, yalnızca birkaç dakika içinde şişer.
Şişmeyi optimize eden ve en iyi konforu sağlayan açık gözenekli köpük yapısına shiptir; Easy Valve sistemi ise kamp matını şişirirken ve söndürürken maksimum hava sirkülasyonu sağlar.

İster kamp tutkunu olun ister ilk kez kamp yapıyor olun, Danimarkalı Easy Camp Outdoor ürünleri ile unutulmaz bir açık hava deneyimi için işlevsellik ve tarzın mükemmel bir karışımına sahip olun. 

Bu çok yönlü ve şişme mat ile açık alanların özgürlüğünün ve açık havada yaşamanın cazibesinin keyfini çıkarın.

Easy Camp Compact Mat Single 2.5 Avantajları

Maksimum Konfor ve Vücut ergonomisine uygun Konturlu yapıya sahiptir.
Yüksek kaliteli ve Su Geçirmez 190T polyesterden yapılmıştır.
Çabuk kuruyan özelliklere sahiptir;
İç kısmı maksimum yalıtım için açık hücreli köpükle donatılmıştır;
Yüksek performanslı Valf sistemine sahiptir.
Şık ve kaliteli taşıma çantasıyla dahildir.
Paketlendiğinde kompakt boyutlara sahiptir.

Easy Camp Compact Mat Single 2.5 Özellikleri

Kumaş: 190T %100 polyester
Ölçüler: 182 x 51 x 2,5 cm (UxGxY)
Renk: Pasifik Mavisi
Paket boyutu: 28x14 cm
Ağırlık: 795 gr
Ürün Kodu: 300067

Hızlı Teslimat

Seçili ürünlerde aynı gün kargo imkanı!

Güvenli Alışveriş

Güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Yardım ve Destek

09:00 - 18:00 Bizi Arayın!